KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9355095
nr 935 5095
Blandteknik
Ulf Larsson, troll, signerad, 44x100
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 januari 2015
kl 20:33:33
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)